Sesja zdjęciowa z elegancją!

Hejka! Oto nowa sesja zdjęciowa!

Jak Wam mija początek nowego roku? U mnie dużo się dzieje, ale poopowiadam o tym potem. Dzisiaj przychodzę do Was z zdjęciami z Kamilem, który wreszcie się odważył na pozowanie przed obiektywem. Podczas tej sesji sobie uświadomiłam, że potrzebuję bardziej ubierać w słowa to, co czuję i to, co chcę ukazać na zdjęciu, bo same łapanie chwili nie zawsze wystarcza, jeśli model jest z lekka sztywny :D Oczywiście, bez obrazy :) Zapraszam na małą historię o dziewczynie, która szuka pracy oraz o poszukiwaniach swojego przeznaczenia. Oto przed Wami sesja zdjęciowa z Kamilem:

Nowi członkowie rodziny!

Od 7 i 28 grudnia mam na swoim wychowaniu nowych członków rodziny – pięć misiaków, najkochańszych na ziemi szczurów! Nazywają się Neeko, Agio, Rachel, Karyna oraz Buła :D Razem z Kamilem się nimi opiekujemy. Wpadłam w taki lekki szał szycia dla nich różnych hamaków i muszę Wam powiedzieć, że to w sumie uzależniające!

Ostatnio mam też wrażenie, że jakoś moja inspiracja mi ucieka i coraz bardziej poddaję się, jeśli chodzi o podejmowanie jakiś kreatywnych wyzwań. Ale to wszystko przez to, że w sumie szukam cały czas pracy i wisi nade mną wielka presja jej zdobycia. Ciągle ktoś się przypomina, żebym jednak tej pracy szukała, ale problem tkwi w tym, że codziennie siedzę i szukam nowych ofert, ale nikt się nie odzywa (pisząc to zadzwonił telefon, więc może to przynosi szczęście).

Problem braku weny

Jak wspomniałam wyżej, trochę mi brakuje weny na to wszystko – robię mało zdjęć, nie ma kiedy usiąść do obróbki zdjęć, a pogoda dobija. Mam nadzieję, że to wszystko przejdzie wraz z przybyciem wiosny! Zacznie się częsta sesja zdjęciowa, a ja będę mieć głowę pomysłów, które będę realizować. Ostatnio nawet mało muzyki słucham, a to do mnie niepodobne!

W planach na razie mam wprowadzić nowe rzeczy na bloga – coś niefotograficznego, oraz zrobić dwie sesje – jedna naszemu ulubieńcowi, a druga to szczuraskom. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby wszystko się ułożyło!

Odwaga

Jestem szczęśliwa, że Kamil dał się namówić na sesję zdjęciową i wykazał się przy tym wielką odwagą. Stał przy ludziach i pozował na zimnym powietrzu prosto od morza. Jeszcze czeka nas dużo pracy jeśli chodzi o pozowanie, ale z czasem wszystkiego się nauczymy.

Ja ostatnio wróciłam do bycia sobą – kupiłam sobie płaszcz zamiast kurtki oraz kapelusz znowu dumnie stroi moją głowę. Trochę przez ten ostatni czas szukam odpowiedzi na pytanie co chcę w życiu robić i czym się zajmować. Chciałabym zrobić coś swojego, ale tylko co? Pora wziąć się w garść i się samorealizować!

Sesja zdjęciowa – jak zadbać o to, aby model się rozchorował

Kamil do dzisiaj ma kaszel – mam jednak nadzieję, że to nie przeze mnie, a przez tą okropną pogodę… Prawda?

Dzisiaj tylko zdjęcia

Jak wyżej… Dzisiaj nie będzie jakiś wielkich opisów, powód już znacie. Mam nadzieję, że jednak nadal wpis okaże się dla Was interesujący, a zdjęcia dodadzą Wam inspiracji do stworzenia czegoś własnego! Jeśli o czymś własnym mowa – chcielibyście tutaj trochę jakiegoś DIY? W sumie mogę Was nauczyć jak uszyć szczurzy hamak albo po prostu zrobić coś z niczego! Dajcie znać, koniecznie!


Sposoby na nudę!

Jeśli Wam się nudzi to polecam wyjść z domu i pójść się zgubić we własnym mieście/wsi. Jest to bardzo dobry sposób na poznanie nowych miejsc oraz jest świetną przygodą! :D

Ciepłe kolory czy zimne?

Często mam problem z tym, jak obrobić zdjęcie – czy lepiej, żeby było w cieplejszych barwach czy lepiej, aby powiało chłodem? W większości zdjęć preferuję jednak zimne barwy, ale jeśli chodzi o te drugie to to zdjęcie wygrywa statuetkę najlepszego mojego ciepłego portretu! :D

sesja zdjęciowa
sesja zdjęciowa

Dziękuję, że mi towarzyszycie w mojej nieregularnej twórczości – miejmy nadzieję, że niedługo się wszystko ogarnie i wrócę do Was z głową pełną pomysłów, a sesja zdjęciowa to będzie dla mnie codzienność (no może razwtygodnienność?)

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

~ Wasza blue Glass Candle ~

„You lack imagination.”

Prezentuję się pod pseudonimem Glass Candle, ale moim prawdziwym imieniem jest Joanna. Jestem miłośniczką kapeluszy i psów rasy cavalier king charles spaniel. Przedstawicielka jednoosobowego rodu PIK ♠
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.