modne zdjęcia 2019

Modne zdjęcia 2019 – Walentynki

 

Modne zdjęcia 2019

Czy to już clickbait? Chyba jeszcze nie :D Modne zdjęcia 2019 MUSISZ ZOBACZYĆ CO SIĘ STAŁO – już chyba tak ;)

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowej sesji z stałym bywalcem! Post miał się już pojawić dwa dni temu, ale złapał mnie lekki dołek, na szczęście nie miałam dzisiaj żadnych koszmarów i wstałam wyspana, więc zapraszam na nówkę zdjęcia!

modne zdjęcia 2019

Niebieski i różowy

Co powiecie na takie połączenie kolorów? Mnie się bardzo podoba, ciekawie można się bawić światłem! Jak uzyskałam taki efekt? Wystarczyły latarki w telefonie i okładka od zeszytu pomalowana zakreślaczami oraz niebieska, plastikowa koperta :) Oczywiście można kupić gotowy kolorowy celofan, ale kto by o tym pomyślał szybciej, żeby doszedł na sesję? No na pewno nie Glass :D

Modne zdjęcia 2019

Patrzeć na świat przez różowe okulary

Mikołaj nie zawsze jest tak wielkim optymistą, ale chłopak się stara i to jedna z niewielu osób, które potrafią wywołać u mnie błyskawiczny uśmiech. Do tego ma cudowne ruchy jak tańczy, a jego charakter nie pozwoliłby mu skrzywdzić ani muchy. Cierpliwy, doskonale pozuje przed obiektywem, ale najważniejsze jest to, że jest moim najlepszym przyjacielem, na którego zawsze mogę liczyć! Wiem Miki, że to czytasz, mam nadzieję, że zawsze będziesz w siebie wierzył!

Modne zdjęcia 2019

Życie bez miłości to czarodziejska latarnia bez światła

Dzisiaj w klimacie miłości, bo to miały być w sumie post po walentynkowy, ale, że ja nie lubię święta zakochanych porozmawiajmy więc o miłości między przyjacielską! Co człowiek by zrobił bez przyjaciół na których zawsze może liczyć? Oczywiście przyjacielem nie dla każdego jest człowiek – niektórzy mają za przyjaciela swojego zwierzaka, a jeszcze inni swoją ulubioną roślinkę… I nie ma w tym nic złego! Każdy się przyjaźni z kim chce i z kim czuje, że jest szczęśliwy. Jak dla mnie może to być nawet pluszak gąsienicy ;)

modne zdjęcia 2019

Szczury jako zwierzęta domowe

Oto Agio (czyta się Ażjo) – moja ukochana szczurzyca, ma już 11 miesięcy i adoptowałam ją i jej siostrę od pewnej dziewczyny. Odkąd się u mnie pojawiły szczury ja mam ochotę na więcej rzeczy, a także stałam się bardziej odpowiedzialną osobą. Bo jednak zwierzak to obowiązek – szczególnie jeśli posiadasz pięć szczurów, dużą klatkę, a Twoje małe potworki niszczą i brudzą wszystko co mają (hamaki itd.) codziennie :)

modne zdjęcia 2019

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Przypomnę tylko, że nie należy kupować zwierząt w sklepach zoologicznych, a jak już chcesz kupić to od prawdziwej, zarejestrowanej hodowli, a w Polsce jest na razie tylko 5 takich hodowli. Sklepy zoologiczne to dość chory biznes i nie należy go wspierać. Jest mnóstwo domów tymczasowych czy zwykłych ludzi, którzy chcą oddać szczury za darmo w formie adopcji. Sama adoptowałam wszystkie z moich pięciu szczurów – Trzy pochodzą z organizacji Lab Rescue – adopcje zwierząt laboratoryjnych a dwie od dziewczyny, która przez alergie musiała się szczurów pozbyć.

modne zdjęcia 2019

Szczury to wspaniałe zwierzęta!

Kochane, małe, futrzaste puci! Pamiętajcie, że są dość drogie w utrzymaniu, potrzebują dużej klatki, często chorują (niestety) i nie są dobrym pomysłem jako zwierzę dla dziecka. SZCZURY NIE POWINNY BYĆ ZABIERANE NA DWÓR/POLE!!!

Tak więc – Agio poleca się jako cudowna kluska – modelka. Pamiętajcie, że nie tylko modne są zdjęcia szczupłych modelek! ;)

modne zdjęcia 2019

Dwa wymiary

Muszę zainwestować w tło fotograficzne, ale niestety ciężko znaleźć miejsce w małej kawalerce :D Nie mogę się doczekać kiedy skończę szkołę fotograficzną i wreszcie będę mogła zacząć pracę w tym kierunku. Ale z drugiej strony boję się, że się do tego nie nadaję… Często nie wiem jak ustawić modela, boję się, że nie ogarnę tych wszystkich opcji, ale od czego jest szkoła, co nie?

modne zdjęcia 2019

Walentynki 2019

Ah, jak ja nie lubię tego święta! Co prawda to było tylko w połowie nieudane, ale no zawsze… Jakiegoś pecha mam w ten dzień :D Przynajmniej sesja wyszła dobra. A dzień spędziłam zamiast z chłopakiem (był w pracy dużo km dalej) to z przyjacielem na plaży wieczorem i przy aparacie. W szczegóły się wdawać nie będę, ale dziękuję Mikołajowi za dotrzymanie towarzystwa <3

modne zdjęcia 2019

Gdzie miłość panuje, tam nie wiele brakuje

Ostatnio zrobiłam sobie paznokcie hybrydowe własnej roboty i powiem Wam, że jestem zachwycona efektem! Nie spodziewałam się, że mi wyjdzie, a tu dostałam miłą niespodziankę :) Tak, Glass… Bardzo w temacie… Ale chyba już się przyzwyczajacie, nie? A jeśli chodzi o miłość – człowiek bez miłości jest tak bardzo różny niż ten z – jestem tego świetnym przykładem! :D

modne zdjęcia 2019

W miłości jeden ślepnie, drugi głupieje

Jakie to przysłowie jest prawdziwe! A trzeciego to już trzeba zamykać w zakładzie specjalnym, haha! Ciekawi mnie jedno – ile byście zrobili dla drugiej połówki? GLASS MIAŁO BYĆ O PRZYJACIELSKIEJ MIŁOŚCI CO TY ROBISZ. Ile zrobilibyście dla przyjaciela? :D

modne zdjęcia 2019

Powinnam sprzątać, a dodaję modne zdjęcia 2019

Przejrzałam internet w poszukiwaniu co jest modne w tym nowym roku – królują bezlusterkowce, niebieski, fioletowy, naturalność i inne. Czy udało mi się pójść z duchem czasu i podążyć za modą? Bardzo lubię w sumie fioletowy… I niebieski… Ale czy takie zdjęcia zrobione lustrzanką to już przestępstwo modowe? Jejka, za skomplikowane to :D

modne zdjęcia 2019

Nie bawcie się ogniem!

Ten płomień jest stworzony naturalnie – jest to po prostu rozpalona świeczka przystawiona do obiektywu. Fajne efekty można tym uzyskać i muszę się tym kiedyś pobawić dłużej i w inne scenerii. Dzielny Mikołaj mi zaufał (że nie spalę całego bloku).

modne zdjęcia 2019

Instagram Photo

Klikając w zdjęcie traficie na instagrama Mikiego, tak samo jak klikniecie tutaj i TU TEŻ. A tutaj czeka Was niespodzianka! Ogólnie zbliża się czas publikacji, o czym informuję na moim instastory, także obserwujcie mnie, Mikołaja oraz lajkujcie słodkie kotki bez powodu!

modne zdjęcia 2019? modne zdjęcia 2019! haha

modne zdjęcia 2019

Światełka!

Taki efekt natomiast uzyskaliśmy przez latarkę z telefonu przyłożoną blisko obiektywu. Fajny – nie trzeba było dużo obrabiać, a efekty zadowalające! :) Jejka, powinnam iść sprzątać… Ale jestem głodna, bo wychodzi mi ząb głupoty, przez co nie mogę gryźć, bo wszystko mnie boli – przez to nie mam siły nawet się ubrać i pójść na plażę na spacer… Kocham mieszkać 15 minut od morza!

modne zdjęcia 2019

Sekrety!

Co też ukrywa ta Glass Candle? Następny post… Ale powiem Wam w sekrecie, że będzie dobry i to nawet bardzo! A kolejny to będzie jeszcze lepszy, zobaczycie sami, hihi. Pamiętajcie, żeby zaglądać tutaj jeszcze w tym miesiącu i to co najmniej raz! A teraz cicho, idę sprzątać po cichu, aby nie obudzić moich szczurów!

Modne zdjęcia 2019?

W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę

~Wasza zaszczurzona Glass Candle~

Prezentuję się pod pseudonimem Glass Candle, ale moim prawdziwym imieniem jest Joanna. Jestem miłośniczką kapeluszy i psów rasy cavalier king charles spaniel. Przedstawicielka jednoosobowego rodu PIK ♠
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.