Sesja zdjęciowa z motywacją

Witajcie w nowym miesiącu!

Nowy miesiąc – nowa ja? Chyba można tak to nazwać, bo przez te kilka dni bardzo mi się polepszyło! Miałam rozmowę o pracę, nakupiłam i zjadłam dużo słodyczy oraz zaczęłam ćwiczyć. Coraz bardziej intensywnie pracuję nad nowych projektem na bloga, więc wkrótce będziecie znać szczegóły. Jak na razie staram się dotrzeć do większej liczby osób odwiedzających i tutaj moja prośba – jak macie jakiegoś kumpla, któremu wysyłacie memy czy po prostu przyjaciela, wyślijcie link do bloga – niech zacznie się promowanie! :D A oto nowa sesja zdjęciowa:

sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa z Mikołajem

Więc jak obiecałam, tak jest! Sesja zdjęciowa z moim przyjacielem. Dodaję ją dosyć późno, ponieważ była robiona w drugi dzień świąt Bożego narodzenia. Pamiętam wtedy, że jak ja zrobiłam sobie makijaż to mi oczy się załzawiły i nic nie widziałam, więc poszliśmy na szybki spacer.

sesja zdjęciowa

Zimowa pogoda

Zimny wiatr i niska temperatura sprawiły, że zrobiliśmy kilka szybkich zdjęć na wzgórzu i wróciliśmy do domu. Żadne z tamtych zdjęć nie wyszły, więc nie mam nic stamtąd do pokazania niestety. Wracając jednak do sesji – postanowiliśmy wykorzystać światełka na choinkę oraz płytę CD do uzyskania nowych, ciekawych dla nas efektów.

sesja zdjęciowa

Nocne zdjęcia

Gdy wróciliśmy do domu to zrobiło się ciemno, więc postawiliśmy na zdjęcia z większym ISO i dłuższym naświetlaniem. Ustawiłam statyw w malutkim pokoju, wzięliśmy lampki i zaczęła się sesja! Byłam trochę niecierpliwa, za co przepraszam modela, ale taki niespokojny czas miałam.

sesja zdjęciowa

Światełka!

Kto nie lubi, jak się świeci? W ogóle zmieniałam kilka rzeczy w ustawieniach poprzednich postów i sprawdziłam moje pierwsze posty z Mikołajem. Uważam, że odnieśliśmy duży progress, jeśli chodzi o nasze sesje, ale nadal nie jest to, na co nas stać, więc musimy się przyłożyć i stawać się coraz lepsi!

sesja zdjęciowa

Delikatność

Widząc to zdjęcie widzę delikatnego chłopaka o niezwykle wrażliwym wnętrzu. Jest taki, że bałabym się go upuścić, ponieważ cały by mógł się potłuc. Trzeba dbać o takie wrażliwe osoby, uważać na słowa, ponieważ można kogoś bardzo łatwo urazić. Pamiętajcie kochani, jeśli się komuś mówi przykre rzeczy to jak z potłuczoną figurką – nie da jej się skleić tak, żeby była idealna i nieskazitelna.

sesja zdjęciowa

Rozmowa

Ważna w naszym życiu powinna być rozmowa. Bez niej powstaje dużo niepotrzebnych konfliktów. Nie masz czasu komuś odpisać? Odpisz, że masz ostatnio ciężki czas i nie masz na nic czasu, a nie, że nie odpisujesz w ogóle. Tak samo z wkurzaniem się na coś – irytuje Cię coś w czyimś zachowaniu? To mu to na spokojnie powiedz, wytłumaczcie sobie wszystko i wszystko powinno być dobrze.

P.S. To moje ulubione zdjęcie z tej sesji chyba :)

sesja zdjęciowa

Radość

Wracając do czegoś bardziej pozytywnego! Niezwykle się jaram tym, co przygotowuję dla Was. Trochę zmienimy format, ale nadal będą moje zdjęcia i moje opisy, bo tak chcę kreować ten blog – żeby ludzie nie oglądali tylko zdjęć, a czuli się jak w domu, gdzie każdy każdego akceptuje i każdy dostanie trochę troski i ciepła. Nieważne kim jesteś – jesteś zawsze mile widziany w moich skromnych progach.

sesja zdjęciowa

Powrót weny

Po ostatnim wpisie powiedziałam sobie D O Ś Ć. Ile czasu można siedzieć, nic nie robić i nie próbować nowych rzeczy? To nie w moim stylu! Wróciła do mnie moja ukochana inspiracja, a ja oddałam się czynności obróbki tych zdjęć. Do tego zaczęłam robić inne rzeczy i zaczęłam mieć wreszcie pomysły na przyszłość. Ucieszyłam się, że wróciłam do świata żywych artystycznie i mam nadzieję, że zimowy brak weny już mnie w tym roku nie dotknie.

sesja zdjęciowa

Zza tęczowej szyby – TUTORIAL

Zdjęcie wyszło niewyraźne, a ja nie ukrywam tego, że wyszło takie zupełnie przypadkowo. Jednak nie mogłam się oprzeć takiej ilości tęczy stworzonej z machania płytą CD oświetlonej przez latarkę z telefonu. Jak uzyskać taki efekt? Bardzo prosto! Wystarczy płyta, telefon i długi czas naświetlania. Model musi stać nieruchomo, aparat na czymś stabilnym, a Ty po prostu klikasz zdjęcie i machasz jak szalony płytą przed obiektywem! Jak wypróbujecie ten sposób to oznaczajcie na insta @glasscandlee34 albo napiszcie w komentarzu! :P

sesja zdjęciowa

Sobą być – najważniejsza cecha

Jak wyżej – nie dajcie sobie wmówić, że nie powinniście nosić takich bluzek albo tak się malować. Wy jesteście kreatorami Waszego własnego życia i nie powinniście się przejmować tym, co inni mówią. Ludzie zawsze będą gadać, a jeśli nie boisz się nosić według własnego stylu to jest już dobry początek tego, aby być pewnym siebie! Nie przejmujcie się opiniami innych kochani!

sesja zdjęciowa

Jesteście wspaniali!

Ty, Ty i Ty również jesteś wspaniały/ła i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Mój model też był i jest wspaniały, a sesja zdjęciowa z nim to sama przyjemność dla mnie i aparatu dlatego po raz kolejny dziękuję za cudowne fotki!

To już tyle na dzisiaj – mam nadzieję, że poradzicie sobie ze swoimi lękami i trudnościami, bo nie ma takiej, której nie idzie pokonać! Kocham Was. Do zobaczenia <3

„I will touch your heart.”

~Wasza tęczowa Glass Candle~

Prezentuję się pod pseudonimem Glass Candle, ale moim prawdziwym imieniem jest Joanna. Jestem miłośniczką kapeluszy i psów rasy cavalier king charles spaniel. Przedstawicielka jednoosobowego rodu PIK ♠
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.