wiosna

Wiosna idzie

Wiosna

Wiosna, ahh ta wiosna. Dopiero kwiecień, ale jestem zadowolona z pogody. Słoneczko wreszcie wita mnie z rana w oknie, a rajstopy mogę odłożyć do szafy (lubię je nosić). Dzisiaj mam dla Was sesję, która odbyła się w środku marca, dokładniej trzynastego. Dlaczego zwlekałam? Brak weny na pisanie mnie dopadł. Nie umiałam się zabrać za tę sesję…

wiosna

Czas

Szybko biegnie – co nie? Jeszcze niedawno był początek nowego roku, a tu już mamy kwiecień i to nie byle jaki, a pierwszy! Także udanych żartów moi drodzy :D Ja dzisiaj bez żartu, nie przygotowałam się na tę okazję. Pochwalcie się, czy Wam udało się z kogoś zażartować.

wiosna

Madzia i Mikołaj znowu razem [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Mikołaj ostatnio ciągle się pojawia ostatnio, ale Madzi długo nie było. Plus nie martwcie się, mam poumawiane kilka sesji plus za dwa dni wrzucę tutaj gościa bardzo specjalnego, także nie wkradnie się nuda! Przypominam o zgłaszaniu się do mnie na zdjęcia jeśli jesteś z trójmiasta lub okolic! Idzie wiosna, będą kwiatki – plenery jak znalazł.

wiosna

Wiosna znaczy wyjście fotografów w plener

Uważajcie, żeby o żadnego się nie przewrócić w parku jak będzie wywijał różne pozycje, żeby uchwycić idealny kąt robienia zdjęcia. Kto wie, czy byście nie natrafili na mnie i kto potem będzie płacił za odszkodowanie? Płacę w sesjach! A tak serio – czekałam aż wiosna nadejdzie. KWIATKI!!!

wiosna

Tonąc

Tonąc bez końca, bez możliwości odbicia się, bezradna. Duszę się, próbuję krzyczeć… W końcu kiedy już tracę przytomność dotykam dna. A od dna zawsze można się odbić. Wraca mi siła, wraca nadzieja na sukces. Już gdy mogę się wynurzyć i złapać świeżego powietrza, coś ciągnie mnie w dół. Ale ja się nie poddaję – walczę.

wiosna

Walka

Walcząc, ponoszę wiele ran, staram się wyrwać, oddać komuś równie bolesny cios, jak on zadał mi. Szarpię się, krzyczę, znowu ogarnia mnie bezsilność i tym razem nie ma nadziei na dno od którego mogę się łatwo odbić. Zaczynam płakać, ale wtedy widzę jego – mojego anioła stróża, który zawsze będzie mnie chronił. To on mnie uratuje.

wiosna

Wiosna – koniec zimowego zamulania

Przerywając wcześniejsze akapity – wiosna! WIOSNA!! IDZIE WIOSNA!!! A co za tym idzie? Zajączek, święta, potem piękny maj, MATURY, a potem lato. Mikołaj ma w tym roku matury, trzymajcie za niego kciuki, pamiętajcie! Madzia i ja już mamy to za sobą, więc możemy się delektować ich strachem haha.

wiosna

Korytarz

Idąc przez ciemny korytarz nie widzę nic. Ledwo mogę ujrzeć swoje własne dłonie, ale staram się nie bać. Idę więc dalej, w ciszy, która jest niepokojąca. Odwracam się za siebie, ale nic nie widzę, jest ciemno. Ktoś nagle się odzywa i mówi, że mam się nie oglądać za siebie. To znowu on, znowu mój stróż.

wiosna

Blask

Ufam mu, w końcu ostatnim razem mnie uratował. Tak będzie i tym razem, prawda? Przyspieszam i na końcu korytarza zauważam malutką plamę, która okazuje się być wyjściem z mroku. Wychodzę do idealnego świata, takiego, o jakim zawsze marzyłam. Zobaczyłam tęczę.

wiosna

Tęcza

Jednak mój idealny świat nie był taki, na jaki wyglądał. Po chwili cudownego widoku wszystko stanęło w płomieniach. Chcę zawrócić, ale mój stróż mi mówi, że nie mogę. Muszę zostać tutaj i pomóc uratować co się da. Przecież nie bez powodu tu jestem, nie? Jestem po to, aby coś zmienić.

wiosna

Wiosna – sesja karciana, wersja na próbę

I jak się Wam podobało? Czy potraficie znaleźć w moich słowach jakiś przekaz? Mam nadzieję, że uda Wam się dojrzeć tego, czego nikt nie potrafi. Złapcie się za ręce i poczujcie, że nie jesteście sami, że zawsze jest z Wami stróż.

wiosna

PIK

Pik jest dla mnie znakiem szczególnym – jest dla mnie rodzajem amuletu chroniącego mnie przed złem. Jest znakiem, który towarzyszy mi przez większość mojego życia, a także symbolizuje dla mnie właśnie mojego stróża, który się mną opiekuje.

wiosna

Gra w życie

Skręć w lewo żeby nabawić się kontuzji nogi albo skręć w prawo aby złamać rękę. Czasami wybory w naszym życiu takie są – wybieramy pomiędzy złem, a złem większym. To co jest dla Ciebie gorsze, decydujesz Ty sam. Tak samo o Twoim życiu decydujesz TY.

wiosna

Decyzja

Więc jak będzie? Zdecydujesz się czy przegapisz szansę? Jeśli wybierzesz niezdecydowanie to możesz coś stracić, coś bardzo cennego – czas. Czas jest bezlitosny i na nikogo nie czeka. Zostawiam Cię więc z decyzjami.

wiosna

Wiosna – prawie koniec

Spokojnie, to nie wiosna się kończy, a tylko post. Wiecie, kwiecień plecień… No, ale chyba wiosna już zawita na stałe. Taką mam przynajmniej nadzieję. Mogłabym skakać ze szczęścia, że zima już sobie poszła. Mija zima, wiosna witaj! Współczuję tym co mają uczulenia na jakieś pyłki, trawy i inne… Serduszko dla każdego z Was moi drodzy <3 Oby magicznym sposobem Wam przeszło! :D

Photoshop farbuje włosy

Jak widzicie, specjalnie na okazję sesji zdjęciowej Madzia pofarbowała swoje piękne, blond włoski na rudo! Ha! Żartowałam, udało mi się Was nabrać? Nie? Dlaczego? Za rok zrobię Wam kawał, że usuwam bloga, czy coś, ale czy za rok nadal ten blog będzie prowadzony? Mam nadzieję, że tak! Szkoda mi rezygnować z czegoś, co jest dla mnie takim moim dzieckiem!

wiosna

Uważajcie na siebie!

Z racji, że WIOSNA to też ludzie dostają do głowy kiedy widzą 10 stopni i od razu zaczynają chodzić bez kurtek. Uważajcie, bo takie coś jest zdradliwe i łatwo można nałapać się jakiegoś choróbska! Do zobaczenia za dwa dni moi drodzy! Mam nadzieję, że przyjdziecie, przeczytacie, ocenicie, zostawicie komentarz i wyślecie link do swoich znajomych. Pomóżcie mi się rozwijać! Będę wdzięczna za wszystkie formy pomocy <3

My favorite color is spring.

~Ivern

~Wasza -wiosna- Glass Candle~

Prezentuję się pod pseudonimem Glass Candle, ale moim prawdziwym imieniem jest Joanna. Jestem miłośniczką kapeluszy i psów rasy cavalier king charles spaniel. Przedstawicielka jednoosobowego rodu PIK ♠
7 komentarze
  1. Piszesz ciekawe teksty :) I tak, w końcu wróciła wiosna :D

  2. Fantastyczne te zdjęcia ;)

  3. U Nas ostatnio słonecznie i pięknie, choć odrobinę jeszcze chłodno ;) jednak na wiosnę czekam w utęsknieniem. Tęcze kocham, podobnie jak burze !

  4. Wiosna, żeby tylko w końcu była taka prawdziwa 😊 Ludzie są jej spragnieni – faktycznie ledwie słońce już krótki rękaw i nieważne, że na dworze 6stopni

  5. Ciekawe teksty i ujęcia ;) Wiosna na szczęście już się rozgościła :)

  6. Fantastyczne zdjęcia :)

  7. Dzisiaj było pięknie, ciepło i słonecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.