Zdjęcia z moimi modelkami!

Witajcie!
Zaraz muszę się szykować na wyjście z domu, więc podsyłam drugą część piątkowego wieczorku.
Jeszcze raz chciałabym podziękować jak zwykle modelkom! :D
Zapraszam do zdjęć zatytułowanych „Memento Mori”

Drugie, moim zdaniem zdecydowanie lepsze niż wczorajsze, podejście do takiej pozycji modelki na jakże majestatycznej kanapie! Chociaż pik jest mało widoczny to on tam jest, pamiętajcie o tym :D

 

Krzyk w odcieniach szarości… Perspektywa jest przekrzywiona, zdaję sobie niestety z tego sprawę, ale to było najlepsze ujęcie, jakie udało mi się uchwycić. Następnym razem zrobię takie zdjęcie pod innym kątem.
Memento mori, moi mili, ona zawsze nas obserwuje (czy coś)…

 

Pik ♤ zamiast serca idealnie oddaje charakter mojego stylu nad którym muszę i pragnę popracować. Tak, żebyście patrzyli na zdjęcie i powiedzieli kiedyś ”O, to zdjęcie tej Glass Candle!”

 

Kolorowo, pozytywnie. Zdjęcie nadaje kontrast całej sesji (moim zdaniem)!

 

Podoba mi się tutaj ten uśmiech! <3 Paula uśmiechaj się więcej! (przepraszam w sumie, że wymagałam powagi na większości zdjęć haha)
Na koniec zdjęcie z samowyzwalacza, bez watermarka, dodaję tylko po to, abyście wiedzieli, że przyjaźń dla człowieka jest ważna, szczególnie dla takiego jak ja… Nie ma sensu złościć się na innych czy robić innym na złość. Korzystajcie z życia!
Dziękuję ♤
,,DEATH should never be quick. It should be an opera” ♤

Prezentuję się pod pseudonimem Glass Candle, ale moim prawdziwym imieniem jest Joanna. Jestem miłośniczką kapeluszy i psów rasy cavalier king charles spaniel. Przedstawicielka jednoosobowego rodu PIK ♠
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.